MAATA JOGA

strona główna

zajęcia

pytania o jogę

warsztaty

vinyasa joga

o mnie

kontakt

maata yoga

warsztaty jogi

telefon:
884 996 004

napisz do mnie:

Twój adres e-mail:

Treść wiadomości:


BLOG MAATA JOGA >>
Wiosenne warsztaty z vinyasa jogą

Czas na wiosnę i wiosenne porządki. W niedzielę 24 marca w międzynarodowy dzień jogi zapraszam na warsztaty: poprzeciągamy, pozmieniamy i odwrócimy swój świat do góry nogami, a przede wszystkim zrobimy coś zupełnie innego niż zwykle.

Intensywne zajęcia wokół systemu ashtangi jogi, elementy acro jogi, medytacja i pranayama, a na koniec dnia kirtan. Przyjdź sam (sama) lub przyprowadź ze sobą partnera (partnerkę). Praktyka asan to nie wszystko, błogi stan i wspaniały relaks to nie jedna z korzyści jakie zabierzesz ze sobą do domu. Florian, który zagra na prawdziwej hinduskiej harmonii poprowadzi kirtan, czyli bhakti jogę, gdzie poprzez śpiewanie mantr i wibrację dźwięków poczujesz przedsmak prawdziwej doskonałej równowagi wewnętrznej.

Warsztaty będą w dwóch częściach. Pierwsza to praktyka asan, druga to relaksacja, medytacja, pranayama i kirtan. W przerwie zjemy razem wegetariański lunch, przynieś proszę ze sobą coś czym możesz się podzielić z innymi.

Dla kogo są zajęcia? Dla wszystkich! Poważnie, nie ma znaczenia ile masz z jogą styczności, nawet jeśli to twój pierwszy raz to skorzystasz z zajęć i odkryjesz wiele fantastycznych rzeczy w swojej głowie i ciele tak jak bardziej doświadczone osoby. Wobec jogi wszyscy są równi.

Co wziąć ze sobą? Matę, pasek, koc jeśli masz, a jeśli nie to na pewno coś dla ciebie znajdę. Miękkie wygodne ubranie, ciepłe skarpetki. Wegetariańskie/wegańskie jedzenie, dużo wody. Dobry humor, otwartą głowę.

Gdzie i kiedy? Zaczynamy o 10.00, a spotykamy się parę minut wcześniej na ulicy Wycieczkowej 107 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lesie Łagiewnickim. Pierwsza część trwa od 10.00-12.00, a druga od 13.00-15.00.

Jaki jest koszt i czy konieczna jest rezerwacja? Cena za obie części warsztatów to 55zł, a za połowę to 30zł. Rezerwacja miejsca to 25zł. Obie części stanowią integralną całość, jeśli jednak nie możesz przyjść na którąś z nich nic się nie stanie. Rezerwacja jest zalecana, pozwala realnie ocenić organizatorom koszty i przewidzieć ilość uczestników, a Wam zapewnić miejsce. Ilość miejsc jest ograniczona, tak, żeby umożliwić dobry kontakt i odpowiednią ilość uwagi nauczyciela. Aby zarezerwować miejsce proszę o kontakt.

Kto prowadzi zajęcia? Zajęcia z asan prowadzi Ola z pomocą Floriana przy acro jodze i kirtanie.

Pytania? Zadzwoń: 884 996 004 lub napisz: maatayoga@gmail.com

Namaste.

Kalendarz zajęć >>